Oferowane przez nasz gabinet usługi :

 


Profilaktyka
scaling (usunięcie kamienia nazębnego), piaskowanie, fluoryzacja

Profesjonalne zabiegi higieniczne zapobiegają powstawaniu chorób zębów i przyzębia (tkanek otaczających ząb) zwłaszcza próchnicy i paradontozy, poprzez walkę z płytką nazębną będącą ich główną przyczy ną. Służą także poprawie estetyki. Aby cieszyć się zdrowym uśmiechem, zabieg profesjonalnego usuwania kamienia nazębnego i osadu należy często powtarzać (...)
zobacz więcej >>

 


Stomatologia zachowawcza
wypełnianie materiałami światłoutwardzalnymi, rekonstrukcja zęba, licowanie

W zakres zabiegów stomatologii zachowawczej wchodzi zapobieganie oraz leczenie skutków najbardziej rozpowszechnionej choroby zębów, jaką jest próchnica. Dzięki zastosowaniu materiałów oraz sprzętu najwyższej jakości możecie być Państwo pewni, że wypełnienia wykonane w naszym gabinecie będą wysoce estetyczne i praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego zęba (...)
zobacz więcej >>

 


Radiowizjografia (RTG)
zdjęcia rentgenowskie zapisywane w postaci cyfrowej

Zastosowanie cyfrowej techniki radiologicznej pozwala na zredukowanie dawki promieniowania radiologicznego pochłoniętej przez pacjenta, aż o 90% w porównaniu do tradycyjnej metody wykonywania zdjęć na kliszach RTG. Dodatkową zaletą jest to, że obraz zdjęcia otrzymujemy na monitorze komputera już w kilka sekund po wykonaniu zdjęcia (...)
zobacz więcej >>

 


Protetyka stomatologiczna
korony i mosty porcelanowe na metalu, korony pełnoceramiczne, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy nylonowe, protezy szkieletowe, protezy Combo, protezy akrylowe, szyny relaksacyjne. Naprawa protez na poczekaniu.

Protetyka to dział stomatologii, zajmujący się poprawianiem oraz odtwarzaniem prawidłowego układu zębów. Jest to niezwykle istotne ze względu na poczucie estetyki, jak również ze względu na odbudowę utraconych funkcji jamy ustnej, jak żucie czy mowa (...)
zobacz więcej >>

 


Stomatologia estetyczna
wybielanie zębów, korygowanie kształtu zęba

To specjalistyczna grupa zabiegów dentystycznych, które mają za zadanie poprawić wygląd zębów. Najpopularniejsze zabiegi, które zawierają się w pojęciu stomatologia estetyczna to przede wszystkim wybielanie zębów, licówki, jak również korony ceramiczne.
zobacz więcej >>


 


Stomatologia dziecięca
porady, wizyty adaptacyjne, bezbolesne leczenie próchnicy, lakowanie zębów mlecznych i stałych, impregnacja zębów, lakierowanie

Nasz gabinet zajmuje się również młodym pacjentem i zgodnie z powiedzeniem " lepiej zapobiegać niż leczyć", troszczymy się od samego początku o zęby mleczne i stałe u dzieci. Już na wizycie adaptacyjnej połączonej z bezpłatnym przeglądem, zwracamy uwagę na prawidłowy dobór past, szczoteczek i sposób czyszczenia zębów (...)
zobacz więcej >>

 


Endodoncja (leczenie kanałowe)
metoda leczenia nieodwracalnych zapaleń miazgi zęba

Metoda leczenia nieodwracalnych zapaleń miazgi zęba, polega na usunięciu chorobowo zmienionej miazgi z komory i kanałów zęba oraz wypełnieniu odpowiednim materiałem (...)
zobacz więcej >>

 


Chirurgia
ekstrakcja, ekstrakcja zębów mądrości

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina, której specjaliści zajmują się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych (...)
zobacz więcej >>